Firma remontowo-wykończeniowa o najwyższych standa

tematyka: artykuły bhp, sklep z odzieżą roboczą, artykuły i odzież bhp


Fotografie:
artykuły bhp sklep z odzieżą roboczą artykuły i odzież bhp

W firmie budowlanej mojego stryja wszyscy są bezwzględnie zobowiązani do przestrzegania panujących tam zasad pracy i jej higieny dla bezpieczeństwa poszczególnych pracowników oraz dla dobra całej ekipy.

Praca przy robotach wykończeniowych oraz przy ocieplaniu elewacji budynków oraz innych robotach remontowych na wysokościach wiąże się z koniecznością stosowania się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, o której stryj bezwzględnie pamięta, i które wciela w życie z pełną surowością. 
Dlatego dopilnowuje on, aby wszyscy jego pracownicy nosili odpowiednie ciuchy i sprzęt ochronny podczas wykonywania swoich czynności zawodowych. Artykuły bhp, których kupno spoczywa na moich barkach, pochodzą ze sprawdzonego źródła, a ich cena, przy zakupie w hurtowych ilościach jest dla nas bardzo korzystna. Sklep z odzieżą roboczą, z którego korzystamy, oferuje bardzo wygodne i bezpieczne ubrania dla pracowników w zależności od wykonywanych przez nich czynności. Artykuły i odzież bhp dostępne na stronie bhp-bejma.pl zawsze trafiają do firmy mojego stryja na czas i są przygotowane do wykorzystania o każdej porze dnia i nocy. Dzięki takim praktykom jesteśmy w stanie zapewnić godne i bezpieczne warunki pracy wszystkim pracownikom, którzy znajdują się pod naszymi skrzydłami. 
Nasza firma liczy blisko pięciuset pracowników o różnych profilach zawodowych, którzy muszą być odpowiednio uposażeni do wykonywania niejednokrotnie niebezpiecznych czynności zawodowych. Dzięki stosowaniu się do norm i przepisów BHP jesteśmy potentatem na rynku zatrudnienia w branży remontowej i wykończeniowej. Nie zamierzamy spuścić z nadawanego przez nas tempa.

Zobacz także:

Artykuł dodał(a) Beata Kołodziejska, poniedziałek 04-styczeń-2018

Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reu...

Więcej na ten temat

rss icon Eksperci: Sytuacja na Rosji powinna bardziej połączyć gospodarkę Polski krajów nadbałtyckich

Polska ma historyczną szansę zacieśnić relacje gospodarcze polityczne z Litwą, Łotwą Estonią. Jeżeli rząd będzie lobbować za naszymi interesami, to z większą łatwością wygra, mając za sobą te kraje twierdzi ekonomista analityk gospodarczy Łukasz Białek.

rss icon Były menedżer Volkswagena skazany na więzienie na związku z aferą spalinową

Były menedżer Volkswagena na Detroit Oliver Schmidt, który przyznał się, że pomagał firmie unikać przepisów dotyczących czystości powietrza, został skazany na siedem lat więzienia grzywnę na wysokości 400 tys. dol. - podał na czwartek serwis BBC.

rss icon Ekspert: Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2

Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2. Gazociąg najprawdopodobniej powstanie, a wypowiedzi niemieckiego ministra spraw zagranicznych Sigmara Gabriela to potwierdzają - mówi Katja Yafimava, ekspertka Oxford Institute for Energy Studies.