Firma remontowo-wykończeniowa o najwyższych standa

tematyka: artykuły bhp, sklep z odzieżą roboczą, artykuły i odzież bhp


Fotografie:
artykuły bhp sklep z odzieżą roboczą artykuły i odzież bhp

W firmie budowlanej mojego stryja wszyscy są bezwzględnie zobowiązani do przestrzegania panujących tam zasad pracy i jej higieny dla bezpieczeństwa poszczególnych pracowników oraz dla dobra całej ekipy.

Praca przy robotach wykończeniowych oraz przy ocieplaniu elewacji budynków oraz innych robotach remontowych na wysokościach wiąże się z koniecznością stosowania się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, o której stryj bezwzględnie pamięta, i które wciela w życie z pełną surowością. 
Dlatego dopilnowuje on, aby wszyscy jego pracownicy nosili odpowiednie ciuchy i sprzęt ochronny podczas wykonywania swoich czynności zawodowych. Artykuły bhp, których kupno spoczywa na moich barkach, pochodzą ze sprawdzonego źródła, a ich cena, przy zakupie w hurtowych ilościach jest dla nas bardzo korzystna. Sklep z odzieżą roboczą, z którego korzystamy, oferuje bardzo wygodne i bezpieczne ubrania dla pracowników w zależności od wykonywanych przez nich czynności. Artykuły i odzież bhp dostępne na stronie bhp-bejma.pl zawsze trafiają do firmy mojego stryja na czas i są przygotowane do wykorzystania o każdej porze dnia i nocy. Dzięki takim praktykom jesteśmy w stanie zapewnić godne i bezpieczne warunki pracy wszystkim pracownikom, którzy znajdują się pod naszymi skrzydłami. 
Nasza firma liczy blisko pięciuset pracowników o różnych profilach zawodowych, którzy muszą być odpowiednio uposażeni do wykonywania niejednokrotnie niebezpiecznych czynności zawodowych. Dzięki stosowaniu się do norm i przepisów BHP jesteśmy potentatem na rynku zatrudnienia w branży remontowej i wykończeniowej. Nie zamierzamy spuścić z nadawanego przez nas tempa.

Zobacz także:

Artykuł dodał(a) Beata Kołodziejska, 04-styczeń-2018

Ekspert: Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2

Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2. Gazociąg najprawdopodobniej powstanie, a wypowiedzi niemieckiego ministra spraw zagranicznych Sigmara Gabriela to potwierdzają - mówi Katja Yafimava, ekspertka Oxf...

Więcej na ten temat

rss icon Bez dopłaty może być taniej niż z dopłatą

Wiele osób zapewne teraz przygotowuje się na styczniowe odblokowanie ostatniej puli dopłat wypłacanych na ramach programu "Mieszkanie dla Młodych" (MdM). Problemem części z nich był to, że na niektórych miastach mieszkania na cenach mieszczących się na limicie mają niezbyt dobrą lokalizację.

rss icon Sejm nie zgodził się na odrzucenie projektu ustawy o zniesieniu górnego limitu składek na ZUS

Sejm nie zgodził się na czwartek na odrzucenie na pierwszym czytaniu rządowego projektu ustawy o zniesieniu górnego limitu składek na ZUS. O odrzucenie projektu wnioskowały PO oraz Nowoczesna.

rss icon Prosty sposób na duże oszczędności - ulga B+R

Obecnie 50 proc. kosztów poniesionych na innowacje można odliczyć od podstawy opodatkowania. Mogą to być koszty wynagradzania pracowników. Możliwe, że od początku przyszłego roku ta ulga podatkowa będzie bardziej korzystna.