Firma remontowo-wykończeniowa o najwyższych standa

tematyka: artykuły bhp, sklep z odzieżą roboczą, artykuły i odzież bhp


Fotografie:
artykuły bhp sklep z odzieżą roboczą artykuły i odzież bhp

W firmie budowlanej mojego stryja wszyscy są bezwzględnie zobowiązani do przestrzegania panujących tam zasad pracy i jej higieny dla bezpieczeństwa poszczególnych pracowników oraz dla dobra całej ekipy.

Praca przy robotach wykończeniowych oraz przy ocieplaniu elewacji budynków oraz innych robotach remontowych na wysokościach wiąże się z koniecznością stosowania się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, o której stryj bezwzględnie pamięta, i które wciela w życie z pełną surowością. 
Dlatego dopilnowuje on, aby wszyscy jego pracownicy nosili odpowiednie ciuchy i sprzęt ochronny podczas wykonywania swoich czynności zawodowych. Artykuły bhp, których kupno spoczywa na moich barkach, pochodzą ze sprawdzonego źródła, a ich cena, przy zakupie w hurtowych ilościach jest dla nas bardzo korzystna. Sklep z odzieżą roboczą, z którego korzystamy, oferuje bardzo wygodne i bezpieczne ubrania dla pracowników w zależności od wykonywanych przez nich czynności. Artykuły i odzież bhp dostępne na stronie bhp-bejma.pl zawsze trafiają do firmy mojego stryja na czas i są przygotowane do wykorzystania o każdej porze dnia i nocy. Dzięki takim praktykom jesteśmy w stanie zapewnić godne i bezpieczne warunki pracy wszystkim pracownikom, którzy znajdują się pod naszymi skrzydłami. 
Nasza firma liczy blisko pięciuset pracowników o różnych profilach zawodowych, którzy muszą być odpowiednio uposażeni do wykonywania niejednokrotnie niebezpiecznych czynności zawodowych. Dzięki stosowaniu się do norm i przepisów BHP jesteśmy potentatem na rynku zatrudnienia w branży remontowej i wykończeniowej. Nie zamierzamy spuścić z nadawanego przez nas tempa.

Zobacz także:

Artykuł dodał(a) Beata Kołodziejska, czwartek 04-styczeń-2018