Ubezpiecz swoją firmę

tematyka: broker ubezpieczeniowy, ubezpieczenie dla firmy


Fotografie:
broker ubezpieczeniowy ubezpieczenie dla firmy

W życiu zdarzają się różne przypadku.

Niestety często są to także niechciane wypadki losowe. Warto się przed nimi uchronić. Zwłaszcza jeśli prowadzi się własną firmę. W takim przypadku jest to niezwykle ważne. Nikt bowiem z nas nie chciałbym stracić swojego majątku.
Rozwiązaniem jest tutaj wykupienie polisy ubezpieczeniowej. Osoba, do której musimy się w tej sprawie udać to broker ubezpieczeniowy. Brokerzy oferują szereg ubezpieczeń dla firm. To z jakiej oferty skorzystamy zależy tylko i wyłącznie od naszych potrzeb i wymagań. A oferta jest bardzo szeroka. Ubezpieczyć możemy mienie od zdarzeń losowych. 
Takim zdarzeniem losowym możemy być np. pożar lub zalanie. Mienie firmy możemy oczywiście także ubezpieczyć od kradzieży. Jeśli w swojej firmie posiadamy cenny sprzęt elektroniczny, ten także może zostać objęty polisą ubezpieczeniową. Ale ubezpieczenie dla firmy to także wiele innych możliwości. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. 
W ramach ubezpieczenia istnieje także możliwość skorzystania z pomocy prawnej. To bardzo atrakcyjna oferta zwłaszcza dla małych firm, których nie stać na obsługę kancelarii prawnych. Nie możemy oczywiście zapomnieć o ubezpieczeniu samochodów firmowych oraz ubezpieczeniu mienia w trakcie transportu. Jak zatem widać oferta brokerów ubezpieczeniowych dla firm jest bardzo szeroka. Co ważne, sama składa ubezpieczenia nie musi być wysoka. Wszystkie zależy od tego z jakich opcji ubezpieczenia będziemy chcieli skorzystać.
Więcej informacji na stronie: https://adlerbrokers.com.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenia-budowlano-montazowe

Zobacz także:

Artykuł dodał(a) Beata Kołodziejska, czwartek 23-styczeń-2018

Blackout: Państwo zapłaci firmom za wyłączenie prądu

Przedsiębiorcy nie będą teraz zmuszani do zmniejszenia zużycia energii na okresie zagrożenia blackoutem. Jednak ci, którzy dobrowolnie zadeklarują ograniczenie mocy, będą mogli liczyć na stały dopływ gotówki. Warunkiem będzie...

Więcej na ten temat

rss icon Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

rss icon Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

- Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

rss icon Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.